Розслідування діяльності "Київметробуду": з’явилася реакція "Укргазбанку"

Укргазбанк надає всебічне сприяння працівникам правоохоронних органів для об’єктивного розслідування в рамках кримінального провадження щодо заволодіння бюджетними коштами при будівництві метро на Виноградар. Однак процесуальні дії не мають жодного відношення до операційної діяльності банку та його працівників. Відділення Укргазбанку банку працюють у звичайному режимі. Про це повідомили у пресслужбі фінустанови.

Об этом сообщает Руспрес

У банку підтвердили, що сьогодні, 11 лютого, в деяких відділеннях Укргазбанку проводяться слідчі дії працівниками Генеральної прокуратури і СБУ в рамках кримінального провадження щодо запобігання шахрайському заволодінню бюджетними коштами посадовими особами ПАТ "Київметробуд" і підконтрольних керівництву ПАТ інших підприємств при будівництві "Сирецько-Печерської" ділянки метрополітену.

"Банк надає всебічне сприяння працівникам правоохоронних органів для об’єктивного і неупередженого розслідування справи в рамках вищезазначеного кримінального провадження щодо діяльності ПАТ "Київметробуд", – наголошується у заяві Укргазбанку.

Новини
Укргазбанк та НУФ фінансуватимуть малий та середній бізнес сходу України

Також у заяві наголошується, що зазначені процесуальні дії не мають жодного відношення до операційної діяльності банку та його працівників.

Раніше повідомлялося, що Офіс Генерального прокурора, слідчі та оперативні працівники СБУ здійснюють численні обшуки у структурних підрозділах ПАТ "Київметробуд", у їхніх посадових осіб, а також у відділеннях АБ "Укргазбанк" і низці приватних структур, які, ймовірно, залучені у схему шахрайського заволодіння бюджетними коштами, виділеними на будівництво метро на Виноградар.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/rozsliduvannya-diyalnosti-kiivmetrobudu-zyavilasya-reaktsiya-ukrgazbanku.htm”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя