Треба закінчувати цей "совок", – Дубілет про те, як політики сміються над власниками паїв

Депутати повинні підтримати ринок землі

13 листопада парламент має намір розглянути законопроєкти про земельну реформу. Президент України Володимир Зеленський закликав нардепів підтримати законопроєкт №2178-10 про відкриття ринку землі. Документ передбачає скасування з 1 жовтня 2020 року заборони на продаж земель сільгосппризначення всіх форм власності. Об этом сообщает start-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

Мораторій на продаж землі – це якась неймовірна історія у стилі Кафки. Зараз, коли я опинився в уряді, побачив це зсередини.

Тим часом: Під Радою проходить мітинг проти відкриття ринку землі, принесли свиню в труні: фото

Ви навіть не уявляєте цинізм тих, хто виступає проти цієї реформи. "Картковиий будинок" відпочиває. В когось є банальні бізнес-інтереси, але в переважної більшості – це просто інструмент політичної боротьби або торгівлі за посади. Економіка та інтереси суспільства нікого не хвилюють.

Коли вони виступають з палкими промовами проти того, щоб українці вільно розпоряджалися своєю землею, вони реально думають: "Вот это я гоню! Лишь бы не заржать!". Серйозно.

Близько 7 млн українців отримали паї на землю. Треба захищати їх та не дати продатись задешево! От тільки 1,5 млн з них вже померли, здаючи свою землю за копійки.

Продавати землю не можна, але здавати в оренду на 49 років можна. Ага.

Я підтримую земельну реформу. Треба вже закінчувати цей "совок".

Актульно: Про що на засіданні фракції "Слуга народу" говорили нардепи і Зеленський

blog_ava
Мораторій, зубожіння і популізм: 5 міфів про ринок землі
сьогодні
10525
Автор: Дмитро Дубілет

Джерело статті: “http://24tv.ua/treba_zakinchuvati_tsey_sovok__dubilet_pro_te_yak_politiki_smiyutsya_nad_vlasnikami_payiv_n1233273”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя