На Буковині Дністер поповнився червонокнижним видом риби

До річки випустили 500 екземплярів стерляді прісноводної
Днями відбулося зариблення р. Дністер червонокнижним видом риби в селі Дорошівці Заставнівського району Чернівецької області. Про повідомляють на сторінці у ФБ Чернівецького рибоохоронного патруля.
Інститутом біології, хімії та біоресурсів Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича спільно з представниками Чернівецького рибоохоронного патруля, ФГ "ІШХАН", НПП Дністровський каньйон, ГО «Громада рибалок Буковини» та Заліщицької РДА випустили до водойми 500 екз. стерляді прісноводної. Середня вага одного екз. становить 38 грамів.
Довідкова інформація:
Стерлядь є видом, що зникає. Тому її охороняють Червоною книгою України, Бернською конвенцією, а також Червоним списком МСОП. Стерлядь у Дністрі була найбільш розповсюдженою з осетрових риб.
Даний вид був поширений в Дністрі усюди, від Дністровського лиману до передгірних ділянок басейну. У минулому чисельність стерляді в Дністрі була досить високою, що забезпечувало можливість промислового освоєння її запасів у різний час і в різних ділянках басейну.
фильмы бесплатно

Джерело статті: “https://promin.cv.ua/2019/10/06/na-bukovyni-dnister-popovnyvsia-chervonoknyzhnoiu-ryboiu.html” Об этом сообщает prescription.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя